18.04.2011 15:26 - 7 медала спечелиха таекуондистите от СК "Калоян Ладимекс"
Автор: aninikolova72 Категория: Спорт
Прочетен: 839 Коментари: 0 Гласове:
0

Два златни, три сребърни и два бронзови медала завоюваха състезателите от спортен клуб по таекуондо „Калоян Ладимекс“ в Перник на международния турнир за купа „Фолкън“.

Турнирът се проведе през почивните дни  за 11 път в Благоевград. В престижното състезание взеха участие над 250 спортисти от 6 държави, сред които Румъния, Сърбия, Босна и Херцеговина, Хърватска. Пернишкият клуб се представи при юношите и девойките. Според президента на клуба Иво Иванов най-добра оценка за представянето си заслужават Мирослав imageГюров, който се състезава в категория до 75 кг. при юношите, Вероника Никифорова, която спечели един златен и един сребърен медал, Мирослава Николова, която показа отлична форма, но загуби на финала и остана със сребро и бронз.